Restaurace Staré město

Staré město je v Praze velice vyhledávanou lokalitou, proto není divu, že se zde soustředí desítky vynikajících restaurací. Restaurace na Staré Praze vás pozvou především na českou domácí kuchyni, ale nechybí ani mezinárodní jídla. Široký výběr mezi restauracemi zajistí, že se můžete najíst podle své chuti a za cenu, která vám bude vyhovovat.

 

Historické interiéry a chutné menu

Restaurace Platina, kterou neleznete u Karlova mostu má k dispozici několik desítek míst pro své hosty. Při posezení ve stylových prostrách si můžete dopřát některý z pokrmů české nebo mezinárodní kuchyně. Nabízíme se také grilované speciality a nechybí české pivo či široký výběr vín od nejlepších vinařů. V létě je možné se posadit na venkovní zahrádce, která je umístěna ve vnitrobloku a vy tak nejste ničím rušeny. Platina nabízí posezení vhodné nejen pro obědy, ale i romantické večeře či pracovní schůzky. Vaše chuťové buňky potěšíte českým jídlem v moderním pojetí. Nechybí ani kvalitní nápoje včetně domácích a zahraničních vín. Očekávat můžete profesionální servis. Z menu restaurace doporučujeme například hovězí guláš či pečeného pstruha.

 

Pochutnejte si ve sklepení!

Dslší restaurací ve staré Praze je například U Zlaté konvice. Umístění prostorů bylo zvoleno do románských a gotických sklepení. Historickou atmosféru restaurace doplňují nástěnné malby popravených českých pánů, klenutý strop, historické zbraně, nábytek, cínové předměty a kamenné zdivo. Ze sklepení ze 14. století se k vám bude linout vůně rožněných mas, grilovacích pochoutek a staročeských jídel. Z vinného lístku vyberete víno z nejlepších moravských odrůd. V restauraci navíc pravidelně hraje živá hudba.

 

V centru Prahy za dobré ceny

Restaurace na Starém městě si mnozí spojují s vysokými cenami za nabízené pokrmy a nápoje. To ale neplatí všude. U nás držíme ceny na příjemné úrovni, ale zároveň nabízíme nejvyšší možnou kvalitu pokrmů. Přijďte se přesvědčit a budete jistě mile překvapeni.

Nedaleko Staroměstského náměstí byla již v roce 1999 otevřena restaurace Mlejnice se stylovým prostředím a vyhlášenou kuchyní. V nekuřácké restauraci si můžete dopřát piva, moravská vína a mnohá teplá a studená jídla z klasické české kuchyně. Restaurace Mlejnice má k dispozici salónek pro deset lidí. Z menu si lze vybrat utopence, cibulové kroužky v pivním těstíčku, zelnou polévku s paprikovou klobásou nebo cibulačku se sýrovými krutony. Milovníci ryb jistě vyzkouší filet z candáta s citronovým špenátem nebo lososa na grilu.

> Rezervaci můžete provést zde.

Hlavní stránka

1 2