Restaurace u Karlova mostu

Procházet se po Karlově mostě v Praze znamená pro návštěvníky hluboký zážitek. Nejstarší most přes Vltavu zde stojí již několik století a každoročně tudy proudí davy turistů z různých koutů světa. Prohlídka Karlova mostu a přilehlých krás staré Prahy přinese každému nevšední dojmy, které můžete probrat například u dobrého jídla. Restaurace u Karlova mostu mají nezaměnitelnou atmosféru a nabízejí nejchutnější české a mezinárodní pochoutky. 

Příjemné posezení v centru Prahy

Okolí Karlova mostu nemá nouzi o dobré restaurace. V okolí Karlova mostu jich najdete doslova desítky a záleží tedy jen na Vás jakou si vyberete. Hosté těchto restaurací v historické části Prahy oceňují zejména jejich atmosféru a originální prostředí. Většina restaurací nabízí během letních měsíců i posezení na restaurační zahrádce či terase. 

V jídelních lístcích najdete doslova vše na co si vzpomenete. Pochutnat si tak můžete na rybích specialitách, pečeném kolenu či staročeském guláši.

Pokud jste milovníkem ryb a mořských plodů stačí, když si uděláte krátkou procházkou okolím Karlova mostu a jistě objevíte zajímavé podniky, kde si výtečně pochutnáte. Ve většině připravují nejen zmiňované rybí pochoutky, takže pokud Vaše parterka či partner mají chuť na něco jiného, není to nejmenší problém.

Česká kuchyně u Karlova mostu

Mezi oblíbené restaurace u Karlova mostu se řadí také naše restaurace Platina v ulici Karolíny Světlé. V restauraci Vám nabízíme příjemné posezení a v letním čase možnost posedět na venkovní zahrádce. Restaurace se zaměřuje na českou kuchyni v moderním pojetí a k jídlu si můžete vybrat pití z bohaté nabídky nejen moravských vín. Prostory restaurace si lze rezervovat i pro rodinné oslavy, svatby, či jiné společenské akce. V nabídce menu objevíte například pečenou kachnu, hovězí striploin steak s houbovým ragú či širokou nabídku dezertů.

Jedinečné prostředí a mezinárodní kuchyně

O Vaše chuťové buňky se postará šéfkuchař Jakub Vomáčka, který Vám naservíruje klasická česká jídla v moderním pojetí. Všechny pokrmy jsou připravovány výhradně ze sezóních surovin a vy tak máte jistotu, že vše je připravováno čerstvě. Snažíme se také v největší možné míře odebírat suroviny od lokálních dodavatelů.

> Rezervaci můžete provést zde.

Hlavní stránka

1 2