Restaurace v centru Prahy

Restaurace v centru Prahy dovedou nalákat hosty na vybraná menu, speciality a tradiční jídla české i mezinárodní kuchyně. Vybrat si můžete v moderním i historickém prostředí. 

 

Slavné osobnosti nedaleko vašeho stolu

Restaurace v centru Prahy jsou možností, kde se sejít s důležitými osobnostmi. Není problém narazit na mnohé slavné lidi, kteří si vybírají místa v zajímavém prostředí a s neopakovatelnou atmosférou. Příkladem je Café & Restaurant Slavia na Národní třídě. Okna Velké kavárny Slavia nabízí pěkný výhled na Národní divadlo, Hradčany a Karlův most.

 

Moderní kuchyně v centru Prahy

Restaurace Platina v ulici Karolíny Světlé se zaměřuje na českou kuchyni v moderní pojetí. Ale pochutnat si u nás můžete i na mezinárodních specialitách či výtečných dezertech. Jestliže nemáte chuť jíst, můžete si u nás posedět v příjemné atmosféře nad kávou či sklenkou vína.

Nonstop otevřená restaurace U Zlatého stromu nabízí středověké hody i nejrůznější gastronomické lahůdky. Stylový interiér má zastřešené atrium, nechybí salónek, zahrádka či dětský koutek. Restaurace v centru Prahy vám dává možnost ochutnat skvělou kuchyni v neopakovatelné atmosféře.

 

Vyhledávaná restaurace blízko Pražského hradu

Na Hradčanském náměstí objevíte starobylou pražskou restauraci „U labutí“. Restaurace vznikla již v roce 1925 a stále patří mezi vyhledávané a oblíbené. Historickou atmosféru dotváří prostory bývalé konírny s s původními koňskými žlaby a rytířskými křesly. K dispozici je i klubová místnost nebo salónek pro šest osob. V prostorách nechybí klasická staročeská pivnice, kde usednete na lavice a ke stolům z dubu. Během letních měsíců lze využít i venkovní posezení na nádvoří historické budovy. Z místních specialit ochutnáte například pražskou šunku s křenem, domácí paštiku z drůbežích jater s brusinkami, svíčkovou na smetaně, hovězí guláš po staropražsku, pečenou krkovici s knedlíkem a zelím, pečenou kachnu po staročesku nebo candáta na grilu.

 

Gastronomické speciality pro každého

Restaurace Zelená zahrada nabízí středomořskou atmosféru v centru Prahy. Už při vstupu do restaurace uvidíte akvárium s živými humry, kde si můžete vybrat svého favorita k vašemu obědu či večeři. K dispozici jsou letní a zimní zahrada, otevřený krb a zajímavé rozmístění stolků, umožňující strávení nerušené romantické večeře. Venku se lze posadit pod slunečníky a dívat se na trávu, jezírko s koi kapříky. K jídlu si objednáte například legendární čínu z Vodičkovy ulice, černé rizoto s grilovanou chobotnicí, mušle sv. Jakuba, telecí lícka s bramborovým pyré a smržovou omáčkou, černá vejce, kapra liu, vepřové po sečchuánsku a tak dále. Speciality sem chodí ochutnávat mnohé celebrity.

> Rezervaci můžete provést zde.

Hlavní stránka

1 2