Zahradní restaurace Praha

Rádi si vychutnáváte jídlo na čerstvém vzduchu? Chcete během oběda nebo večeře pozorovat okolí zaplněné historickými pražskými památkami? V Praze nechybí místa, kde se skvěle najíte a zároveň se můžete uvelebit na terase nebo v zahrádce, aby vám neuniklo nic z dění ve vašem okolí. Zahradní restaurace Praha potřebují teplejší počasí, proto se nejčastěji vysedává venku během letního období. Ovšem je dobré vědět, že tyto restaurace mají i své vnitřní prostory, takže se ani v chladnějších časech nemusíte vzdávat svých oblíbených míst.

 

Zahradní restaurace Praha

Restauraci Platina naleznete nedaleko Karlova mostu a využívat můžete prostory letní zahrádky nebo salónku. Restaurace nabízí teplá a studená jídla, nechybí nabídka domácích vín kvalitních odrůd. Místo je vhodné pro soukromé posezení, ale i firemní akce, křty, promo akce nebo semináře. V restauraci vaří vyhlášené pochoutky české kuchyně. Příjemným zpestřením je pro naše i zahraniční turisty příprave klasických českých jídel v moderním pojetí. Na čem si u nás pochutnáte? Zkuste bramborovou polévku, hovězí gulášek či králičí hřbet.

 

Restaurace uprostřed parku

Další populární zahradní restaurace Praha se nachází uprostřed parku Klamovka. Zahradní restaurace Klamovka má otevřeno denně a každý den vychutnáte novou denní nabídku jídel z čerstvých sezonních surovin. Restauraci doplňují dvě letní zahrádky. Vaří se staročeská, česká i mezinárodní kuchyně. K výhodám patří hudební sál, okolní park a dětský koutek. Vybírat můžete hotovky, polední menu i minutky.

 

Další tipy na zahradní restaurace Praha

V restauraci Zelená zahrada v Praze Vinohradech máte možnost využít letní i zimní zahrádku. Nabídka jídel je zaměřena na gastronomické speciality. Dobré jídlo a pití má pro své hosty nachystána také restaurace Lavička na Žižkově. Posedět můžete v rozlehlé venkovní zahradě nebo v zimní zahradě, kde nechybí spoustu zeleně. Z pestré nabídky si vyberete jídla české a mezinárodní kuchyně, ochuzeni nebudou ani vegetariáni. Restaurace dbá na nabízení kvalitních jídel, pokud možno z čerstvých surovin. Vybírat lze ze stálého lístku i z denního obědového menu. Oblíbené jsou zdejší domácí limonády.

Letní zahrádkou disponuje také restaurace V Růžové zahradě, která je součástí hotelu Villa. V jídelním lístku objevíte čerstvé zeleninové saláty, rump steaky, pokrmy z domácích těstovin, zvěřinu a různé lahůdky.

 

> Rezervaci můžete provést zde.

Hlavní stránka

1 2